Nowoczesne oświetlenie, 

dostosowane do indywidualnych potrzeb

Reflektory

Reflektory to rodzaj opraw montowanych na szynoprzewodzie. Takie rozwiązanie wpływa na dużą mobilność systemu, możliwość dopasowania wysokości oraz płynnego ustawiania strumienia światła w dowolnym kierunku. Ze względu na swoją konstrukcję oprawy tego typu mają możliwość idealnego dopasowania się do potrzeb oświetleniowych klienta poprzez odpowiednie dobranie barwy światła, kąta rozsyłu, mocy oprawy oraz rodzaju przesłony.
 Rodzina opraw LIDER - zarówno reflektorów jak i downlightów - została w całości opracowana i wyprodukowana w Polsce.

Downlight

Oprawy oświetleniowe typu downlight stosuje się głównie jako oświetlenie podstawowe na dużych powierzchniach. Charakteryzuje je sposób montażu - nastropowy lub wpuszczany w sufit oraz zazwyczaj szeroki kąt rozsyłu światła. Ze względu na kierunek dystrybucji strumienia świetlnego dzielą się na ruchome (kierunkowe) bądź stałe. Występują w różnych wielkościach i kolorach. Oprawy te idealnie sprawdzą się przy sufitach podwieszanych.

LED LINE

Nowoczesny design, możliwość dowolnej konfiguracji kształtu, kąta świecenia, mocy czy też temperatury barwowej - to cechy charakterystyczne dla rodziny opraw Led Line. Zastosowanie różnorodnych rodzajów optyki i przesłon pozwala na równomierne oświetlenie powierzchni, ale również na wyeksponowanie wybranego fragmentu wąskim strumieniem lub np. oświetlenie regałów bez oświetlania podłogi pomiędzy nimi (efekt podwójnej asymetrii).
Duża liczba dostępnych opcji w zakresie łączenia elementów składowych oprawy powoduje, że Led Line sprawdzi się również przy realizacji tematów wymagających zastosowania specjalnych kształtów – projektujemy linie łączone pod dowolnym kątem (tzw. zygzaki), w kształcie litery L, kwadratu lub prostokąta oraz w kształcie hexagonu i kratownicy. 
Uniwersalność oprawy Led Line sprawia, że za pomocą jednego typu oprawy możliwe jest zaprojektowanie zarówno odpowiednio dobranego oświetlenia akcentującego, jak i funkcjonalnego oświetlenia ogólnego.

OFERTA DLA OBIEKTÓW

CORA LIGHTING FACTORY to prężnie rozwijająca się fabryka oświetlenia z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku. W ramach naszej działalności zajmujemy się projektowaniem, produkcją, doradztwem, i dystrybucją najwyższej jakości profesjonalnych systemów oświetleniowych z przeznaczeniem do sklepów, galerii, biur, banków, hoteli oraz innych inwestycji.


 

OBIEKTY BIUROWE

OBIEKTY PRZEMYSŁOWE

OBIEKTY SPORTOWE

OBIEKTY HANDLOWE

ILUMINACJE ZEWNĘTRZNE

INFRASTRUKTURA

OBIEKTY KULTURY I SZTUKI

OBIEKTY EDUKACYJNE

OBIEKTY MEDYCZNE

OBIEKTY HORCEA